کد استایل نظرات سایت قالب گراف برای رزبلاگ (طرح1 آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید: برای دیدن نظرات بیشتر این پست روی شماره صفحه مورد نظر در زیر کلیک کنید:
[Comment_Page]
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
[Comment_Form] =================================================== امروز کد قسمت نظرات سایت خودمون یعنی قالب گراف دات آی ار رو براتون قرار دادیم. نمونه ای از دمو قسمت نظرات سایت ما را روی تصویر زیر میبینید این کد در نظر من یکی از بهترین استایل ها برای قسمت نظرات میتونه باشه این کد مرتبط به این مطلب است که آموزش استفاده از آن پیش از کد نوشته شده است: کد و راهنمای استفاده : به قسمت ویرایش قالب سایت خود برید و عبارت را جستجو کنید و پس از یافتن این عبارت تمام کد ها رو تا عبارت پاک کنید(دقت کنید خود این عبارت هارو هم باید پاک کنید). سپس کد زیر را به جای کد های پاک شده جایگذاری نمایید: بعد ازجایگذاری قالب خود را ثبت کنید تا تغییرات اعمال شود و قسمت نظرات شما در ادامه مطلب در سایتهای رزبلاگ به این شکل در بیاید. استفاده از این کد آزاد است اما کپی برداری از مطلب و انتشار کد ها در سایت خودتون غیر مجاز و غیر قانونی و از لحاظ شرعی حرام می باشد و ما هیچ گونه رضایتی نداریم. Programming by: GhalebGraph.ir